کلمه ی سرامیک از کلمه ی یونانی "kerami" ماخوذه شده است که به معنی "از سفالگری" می باشد. سرامیک یک مونث معدنی، جامد غیر فلزی، که عموما براساس اکسید، نیترید، برید و کاربید است، می باشد که در درجه حرارت بالا انگیخته شده است.

سرامیک ها پیش از حرارت دیدن، لعاب و صیقل داده می شوند قیمت سرامیک ایفا سرام تا یک محصول با پوششی که تخلل و پوکی را کاهش میدهد و سطح هموار و بیشتر رنگ شده دارد ،تولید شود. خیلی از سرامیکها حاوی مخلوطی از پیوند کووالانسی و یونی بین اتم ها هستند ،محصول به دست آمده شدنی است بلورین، نیمه بلورین یا شیشه ای باشد ؛ با مطالعه ادامه این تقسیم از نمور اطلاعات مفیدی در مورد سرامیک و انواع آن کسب خواهید کرد.

سرامیک چیست 

کاربرد انواع سرامیک چیست؟

انوع سرامیک

سرامیک سفید، سرامیک های ساختاری، سرامیک های فنی و دیرگداز هستند.

سرامیک های سفید، دربرگیرنده ابزارها پخت ، سفال ها و کاشی های دیواری می شود.

سرامیک های ساختاری شامل آجرها، لوله ها، کاشی های سقفی و زمین هستند.

سرامیک های فنی هم چنین به عنوان سرامیک های مخصوص، لطیف، پیش رفته و مهندسی شناخته می شوند. این ردیف سرامیک شامل تکیه گاهها، کاشی های مخصوص(مانند پوشش گرمایشی فضاپیما) وسایل زیست پزشکی، سوخت هسته ای، آجرهای سرامیکی، موتورهای سرامیکی و روکش سرامیکی است.

سرامیک های دیرگداز ، سرامیک هایی هستند که برای برپایی ظروف ،ساختن ذوب فلز، خط کوره، گرمای تابشی در اجاق های گازی استفاده می شوند.


قیمت کاشی و سرامیک سرامیک ,کاشی ,انواع ,هستند سرامیک ,سرامیک سرامیک ,سرامیک چیست؟ ,کاربرد انواع منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
چاپ پیکسل / چاپ روی اجسام آزمون یار خزان دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. Londongji1k News پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان esFicti .:: وبلاگ حقوقی علیرضا حیدری ::.